Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu,  Lesznie oraz Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Administrator Sprzedaży

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów handlowych i magazynowych,
  • nadzór nad poprawnością i kompletnością dokumentacji sprzedażowej,
  • wprowadzanie danych z umów do systemu kontroli transakcji,
  • koordynowanie rozliczeń finansowych,
  • nadzór nad dokumentacją i samochodami znajdującymi się na składzie
  • wystawianie faktur,
  • windykacja

Oczekujemy od kandydatów::

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy, w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność, dokładność,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutacyjny:

    *wszystkie pola są wymagane