Jesteśmy Duda-Cars, wielokrotnie nagradzany lider sprzedaży samochodów Mercedes-Benz. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. W Duda-Cars stawiamy sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szukamy ludzi, dla których praca to pasja.

Od ponad 18 lat dzielimy się naszą miłością do trójramiennej gwiazdy z klientami oraz najbliższym otoczeniem. Mamy ambicje tworzyć organizację składającą się z zespołów doświadczonych specjalistów. Dołącz do nas. Stań się częścią Duda-Cars Team, w którym #KochamyMercedesy.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Części Zamiennych

Miejsce pracy: Poznań, Ptasia 4

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Miejsce pracy:
Duda-Cars Mercedes-Benz
ul. Ptasia 4
60-319 Poznań
Poznań
umowa o pracę
rekrutacja stacjonarna
pełny etat
Twój zakres obowiązków:
  • Pomoc i wsparcie klienta w doborze części zamiennych - przy pomocy programu Electronic Parts Catalogue
  • Rezerwowanie części dla klientów zewnętrznych pod konkretne zamówienia
  • Proponowanie i współrealizowanie działań mających na celu zwiększenie udziałów rynkowych w regionie
  • Wydawanie części i wystawianie odpowiednej dokumentacji związanej z obrotem części zamiennych (paragony, faktury)
  • Sprzedaż części poprzez odpowiednią prezentację ofert
  • Umieszczanie na wyeksponowanych miejscach dedykowanych ofert
  • Proponowanie i realizacja działań handlowych i marketingowych
  • Przygotowywanie raportów zgodnie z zaleceniami kierownika działu
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z działem sprzedaży w celu doposażenia sprzedawanych pojazdów
Oczekujemy od kandydatów:
  • Preferowane wykształcenie średnie techniczne
  • Szerokiej wiedzy technicznej z zakresu budowy pojazdów
  • Chęci rozwoju i nabywania nowych umiejętności
  • Łatwości nawiązywania i budowania długofalowych relacji
  • Zaangażowania w bieżącą pracę oraz aktywnego udziału w rozwój tworzonego zespołu
  • Mile widziana znajomość programu Electronic Parts Catalogue
Czego możesz oczekiwać od Nas:
  • Stabilna praca w nowoczesnej firmie
  • Rozwój kariery w jednej z wiodących firm branży motoryzacyjnej w naszym kraju
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
  • Praca w fajnym zespole profesjonalistów
  • Dobre samopoczucie w pracy i koleżeńskie relacje
  • Możliwość udziału w wielu wydarzeniach dedykowanych pracownikom Duda-Cars
  • Pakiet benefitów (Medicover Sport, pakiet opieki medycznej)
  • Bezpłatny firmowy parking
Benefity:
Praca w firmie o wieloletniej tradycji
Dogodny dojazd komunikacją miejską
Wsparcie we wdrożeniu do pracy
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
Ubezpieczenia grupowe
Karta Medicover Sport
Dofinansowanie do okularów
Parking dla pracowników
Wyprawka dla dziecka
Paczki świąteczne
Program rekomendacji pracowników
Inicjatywy dobroczynne
Pikniki rodzinne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Spotkania integracyjne
Firmowa drużyna sportowa