Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie oraz Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Flotowej Samochodów Dostawczych Nowych

Miejsce pracy: Golęczewo k/Poznania (powiat poznański)

Twój zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie klientów w terenie,
  • przygotowywanie i składanie ofert,
  • samodzielna obsługa dokumentacji procesu sprzedaży,
  • ścisła współpraca z działami wspierającymi proces sprzedaży,
  • pełna obsługa Klientów w procesie serwisowym w oparciu o najwyższe standardy Duda-Cars i grupy Mercedes-Benz,
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM,
  • realizacja planu sprzedaży;

Oczekujemy od kandydatów:

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży na adekwatnym stanowisku,
  • zaangażowanie i nastawienie na realizację celów,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,
  • zarówno samodzielność jak i umiejętność pracy w zespole,
  • doskonała umiejętność wykorzystywania szans sprzedażowych,
  • wysoka kultura osobista i silna motywacja do pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • obsługa pakietu Office
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Rekrutacyjny:

    *wszystkie pola są wymagane