Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na polskim rynku samochodowym marek premium, oferuje ciekawą pracę w swoich oddziałach w: Poznaniu, Golęczewie Wrocławiu i Lesznie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji firmowej wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala realizować cele, nieosiągalne dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym, dlatego zatrudnia ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz dołączyć do nas, stać się częścią tworzącej się legendy, wyślij swoją aplikację!

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Samochodów Dostawczych – Używanych

Miejsce pracy: Golęczewo k. Poznania

Oczekujemy od kandydatów:

  • min. 2-letniego doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem)
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • pozyskiwania Klientów, ofertowania, wykorzystywania poleceń z branż docelowych,
  • współpracy z firmami zajmującymi się zabudowami,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami,
  • umiejętności wykorzystywania szans sprzedażowych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wysokiej motywacji do pracy,
  • prawa jazdy kat. B,
  • obsługi pakietu Office,
  • mile widziany – j. angielski w mowie i piśmie (B1/B2) lub j. niemiecki w mowie
    i piśmie (B1/B2)

Twoje zadania:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • pełna obsługa transakcji zleconych,
  • obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy Duda-Cars,
  • budowanie długoterminowych relacji z Klientami z wykorzystaniem narzędzi CRM,
  • realizacja planu sprzedaży

Oferujemy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Proszę do CV dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Duda – Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4,moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane