Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu,  Lesznie oraz w Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Doradca Handlowy Produkty Finansowe i Ubezpieczenia

Miejsce pracy: Leszno

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy Duda – Cars,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • systematyczna praca na CRM,
  • realizacja planu.

Oczekujemy od kandydatów:

  • doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych lub ubezpieczeniowych,
  • nastawienia na realizację celów i wysokiej motywacji do osiągania wyników,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • dużej samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z Klientami,
  • samodzielności, odpowiedzialności, dojrzałości biznesowej,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • zdolności organizacyjnych,
  • znajomości pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

Co oferujemy:

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane