Dołącz do Duda-Cars.

#oneteam #onecompany.

W Duda Logistics zajmujemy się przewozem towarów jak również transportujemy samochody marki premium dla spółki grupy – Duda-Cars. Mieścimy się niedaleko stadionu Lecha jednak nasze działanie rozciąga się na całą Europę. Lubimy też jeździć na Wschód. Mamy wiele ambicji, które chcemy realizować wspólnie z naszym wspaniałym zespołem.

Aktualnie szukamy Ciebie na stanowisku:

DYSPOZYTOR MIĘDZYNARODOWY

Miejsce pracy: Poznań

Gdzie aplikujesz?

Do świata transportu i motoryzacji. Nie jesteśmy tylko przewoźnikiem. Nie prowadzimy tylko spedycji. Współtworzymy emocje, pomagamy spełniać marzenia, dajemy bezpieczeństwo. Nasi klienci to często długoletnie wypracowane przyjaźnie ale też nowe, coraz młodsze znajomości.  Tworzymy miejsce, do którego chce się wracać – również wtedy, gdy celem Twojej podróży jest podróż do pracy. Na pytanie czy ważniejszy jest transport czy spedycja? Odpowiadamy, że….najważniejszy jest klient, więc działamy jako jeden zespół.

Kogo szukamy?

 • Specjalisty, ciężarowego wyjadacza – my znamy się na motoryzacji – Ty naucz nas jak skutecznie wykorzystać nasze ciężarówki w Europie.
 • Sam zaplanujesz strategię działań, sam obronisz ją wynikami, a nowi klienci, będą też Twoim sukcesem.
 • Wymagamy min. 12 miesięcznego doświadczenia w samodzielnym planowaniu, realizacji, prowadzeniu samochodów. Jeśli znasz w praktyce zagadnienia rozliczania pracy kierowców to lubimy Cię jeszcze bardziej! Jednym słowem szukamy nie tylko osoby ze specjalistyczną wiedzą ale również praktyka.
 • Jeśli rozumiesz różnicę miedzy transportem i spedycją – tym lepiej 😉
 • Jeśli jesteś człowiekiem, za którym Twoi kierowcy pójdą jak w ogień, aplikuj.
 • Szukamy kogoś, kto pochwali się optymalizacją planowania, omówi konkretne specyficzne rozwiązania we Francji, Niemczech, Szwajcarii czy Włoszech.
 • точно, все идет по плану 😊 Parlez-vous français? Très bien! Do you speak English? Perfect! Sprichst du Deutsch? Sehr gut!
 • Jeśli dobrze pamiętasz, praca w tej branży to stres, pot i nerwy. U nas jest podobnie. Jeśli potrafisz sobie dobrze radzić z napięciem, zapraszamy. Możesz się wypocić na siłowni z naszą kartą Multisport.
 • Zrobisz na nas szczególne wrażenie, jeżeli uczestniczyłeś w projektach informatycznych. Idealnie w obszarze TMS. Oczywiście zapytamy o konkretne przykłady. I damy Ci szansę rozwijania z nami naszych programów.

Jak będzie wyglądała współpraca z nami?

 • Podpisujemy umowę o pracę, pełen etat – jest co robić, nie szukamy kogoś „na pół etatu”, „na chwilę”.
 • W trakcie okresu próbnego ustalamy cele do osiągnięcia, tego co Cię motywuje, tworzymy scenariusz Twojego rozwoju.
 • Będziemy wspierać Twoją chęć samorozwoju – przekonasz nas, że program szkolenia jest dla Ciebie szczególnie istotny? Będziesz na tym szkoleniu.
 • Dofinansowanie do Multisporta, prywatnej opieki medycznej –  to już standard, oczywiście jest i u nas. Co zatem jest niestandardowego? Nasze samochody 😉 Oferujemy program pracowniczy, który pozwala być ambasadorem marki Mercedes-Benz na co dzień.
 • Będziesz realizować działania dla wielu działów w firmie – i tak też będziesz odpowiadać za swoje wyniki – zarówno przed szefem naszego działu jak i przed naszymi klientami.

PS

Jesteśmy teamem, lubimy się, lubimy pizzę (duże ilości), słodycze (duże ilości), lubimy grillować, słuchać muzyki w biurze i stosujemy politykę czystego biurka😊 Czekamy na Ciebie!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. 

Formularz
Rekrutacyjny:

  *wszystkie pola są wymagane