Duda Logistics to marka wywodząca się i czerpiąca z wieloletnich doświadczeń zarówno lidera sieci Mercedes-Benz Polska, firmy Duda-Cars S.A, oraz koncernu PKM Duda S.A.

Dzięki rozległej sieci kontaktów, przewoźników, flocie własnej oraz zewnętrznej, a także najwyższym standardom i wdrożonym rozwiązaniom technicznym, oferujemy profesjonalne usługi transportowe i logistyczne na terenie kraju oraz całej Europy.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych, rzetelnych oraz otwartych na wyzwania osób, dla których podobnie jak dla nas, praca to pasja.

Obecnie  poszukujemy osoby na stanowisko:

Dyspozytor

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Współpraca z przewoźnikami i podwykonawcami
  • Planowanie i dotrzymanie realizacji tras
  • Planowanie pracy kierowców
  • Kompleksowa obsługa zleceń spedycyjnych
  • Pozyskiwanie nowych zleceń spedycyjnych oraz przewoźników
  • Optymalizacja kosztów
  • Nawiązywanie i podtrzymywanie długofalowych relacji z klientami
  • Współpraca z pozostałymi działami Duda Logistics i Duda-Cars

Oczekujemy od kandydatów:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w spedycji, szczególnie drogowej
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania trudnych decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Obsługa urządzeń biurowych oraz znajomość pakietu Office

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stałe godziny pracy
  • Pracę w stabilnej i równocześnie dynamicznie rozwijającej się firmie działającej na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Kompleksowe wdrożenie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Program opieki medycznej Medicover lub Program MultiSport
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane