Dołącz do Duda-Cars.

#oneteam #onecompany.

W Duda Logistics zajmujemy się przewozem towarów jak również transportujemy samochody marki premium dla spółki grupy – Duda-Cars. Mieścimy się niedaleko stadionu Lecha jednak nasze działanie rozciąga się na całą Europę. Mamy wiele ambicji, które chcemy realizować wspólnie z naszym wspaniałym zespołem.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca Międzynarodowy Kat. C+E (Kontenery Morskie)

Gdzie aplikujesz?:

Do świata transportu i motoryzacji. Nie jesteśmy tylko przewoźnikiem. Nie prowadzimy tylko spedycji. Współtworzymy emocje, pomagamy spełniać marzenia, dajemy bezpieczeństwo.
Nasi klienci to często długoletnie wypracowane przyjaźnie ale też nowe, coraz młodsze znajomości. Tworzymy miejsce, do którego chce się wracać – również wtedy, gdy celem Twojej podróży jest podróż do pracy. Na pytanie czy ważniejszy jest transport czy spedycja? Odpowiadamy, że….najważniejszy jest klient, więc działamy jako jeden zespół.

Kogo szukamy?

  • Doświadczonego kierowcy kat. C+E plus świadectwo kwalifikacji (kod 95) i badania psychologiczne
  • Eksperta od geografii autostrad i magazynów w Europie Zachodniej. Bardzo przyda się też znajomość portów w Niemczech i Beneluksie
  • Preferujemy system 3/1, jesteśmy elastyczni (2 na 1)
  • Chcemy dostarczać naszym klientom bezpieczeństwo. Prosimy byś przedstawił świadectwo, że nie miałeś na pieńku z prawem.
  • Szukamy kogoś, kto pochwali się doświadczeniem w jeżdżeniu, zna konkretne specyficzne rozwiązania we Francji, Belgii, Holandii, Niemczech, Szwajcarii, Włoszech, Anglii czy w Polsce w oparciu o przepisy czasu pracy kierowców
  • Kierowcy, który zadba o powierzony sprzęt i ładunek
  • Jeśli dobrze pamiętasz, praca w tej branży to stres, pot i nerwy. U nas jest podobnie. Jeśli potrafisz sobie dobrze radzić z napięciem, zapraszamy. Możesz się wypocić na siłowni z naszą kartą Multisport.
  • Wiesz, co znaczy ADR? Przydasz nam się jeszcze bardziej.

Jak będzie wyglądała współpraca z nami?

  • Podpisujemy umowę o pracę, pełen etat
  • Dofinansowanie do Multisporta, prywatnej opieki medycznej – to już standard, oczywiście jest i u nas. Co zatem jest niestandardowego? Nasze samochody 😉 Oferujemy program pracowniczy, który pozwala być ambasadorem marki Mercedes-Benz na co dzień.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Proszę do CV dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Duda Logistics Sp. z o.o.sp. k. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4,moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Formularz
Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane