Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku amochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Golęczewie, Wrocławiu i Lesznie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Kierownik Biura Obsługi Klienta Serwisu Samochodowego
Miejsce pracy:
Duda-Cars Mercedes-Benz
ul. Olsztyńska 1
51-423 Wrocław
Wrocław
umowa o pracę
Kierownik
rekrutacja zdalna
30.11.2022
pełny etat
Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie Działem Obsługi Klienta oraz współudział w tworzeniu budżetu serwisu
  • Wdrażanie własnych strategii rozwoju, usprawnień Działu Obsługi Klienta wpływających na wyniki i komfort pracy współpracowników
  • Nadzór nad prawidłowym rozliczaniem nakładów pracy i materiałów działu
  • Motywowanie zespołu
  • Dążenie do podnoszenia kwalifikacji, rozwoju umiejętności swoich i zespołu
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji i pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z Klientami
  • Koordynacja postępów wyznaczonego planu sprzedażowego dla działu
  • Współudział w określaniu warunków i zasad współpracy ze stałymi Klientami
  • Nadzór nad zapewnieniem najwyższej jakości, terminowości oraz efektywności procesu obsługi Klienta
Oczekujemy od kandydatów:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży motoryzacyjnej
  • Wiedza techniczna, umożliwiająca swobodne zarządzanie procesem naprawy i wycen napraw pojazdów marki premium
  • Orientacja na Klienta i jego potrzeby
  • Umiejętność współpracy, budowania relacji z pracownikami i między pracownikami
  • Umiejętności zarządzania poprzez cele, w oparciu o określone wskaźniki, procedury, standardy
  • Zdolności interpersonalne i kompetencje menedżerskie
  • Wysoka kultura osobista
  • Kreatywność, chęć rozwoju zawodowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa pakietu Office (szczególnie Excel)
Oferujemy:
  • Pracę w stabilnej, a równocześnie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w narzędzia najwyższej klasy
  • Benefity
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
  • Przyjazne, otwarte na nowe rozwiązania środowisko biznesowe
Benefity:
Wsparcie we wdrożeniu do pracy
Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
Karta Medicover Sport
Parking dla pracowników
Program rekomendacji pracowników
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Spotkania integracyjne