Duda-Cars S.A. od 13 lat zajmuje się sprzedażą i obsługą posprzedażną samochodów Mercedes-Benz. To nie tylko dealer samochodowy, ale organizacja stworzona z pasji i miłości do samochodów. Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, pragniemy, aby wszystkie potrzeby klienta spełnione zostały kompleksowo w jednym miejscu.
Twoje pomysły były bardzo dobrze oceniane jednak dotychczasowy pracodawca uznał je za zbyt ambitne i odsunął ich realizację w czasie ? Szukasz firmy otwartej na nowoczesne rozwiązania i wyprzedzanie rynku ? chcesz przejąć odpowiedzialność za rozwój swojego zespołu i mieć realny wpływ na jego kierunek ? – to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Działu części zamiennych

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania na stanowisku:

  • zarządzanie grupą ok. 10 osób (sprzedawcy i magazynierzy działu części oraz specjaliści sprzedaży B2B)
  • organizowanie pracy podległego zespołu – ewidencja i rozliczanie czasu pracy, nadzór nad dyscypliną pracy, odpowiedzialność za rozwój i motywowanie pracowników
  • udział w kreowaniu strategii funkcjonowania i rozwoju działu części zamiennych, w tym optymalizacja kompetencji i zasobów zespołu do aktualnych potrzeb Spółki
  • usprawnianie działań magazynu pod względem optymalizacji i standaryzacji przepływu materiałów i informacji
  • opracowanie i raportowanie ustalonych wskaźników, zgodnie ze standaryzacją importera Mercedes-Benz Polska
  • terminowe wykonywanie zadań – cele dzienne, miesięczne etc. w podległym obszarze przyjęć oraz wysyłek części, zapewnienie zgodności fizycznych stanów magazynowych
  • pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem obowiązujących procedur w powierzonym obszarze zgodnie z wymogami prawa.

Oczekiwane kompetencje:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Części Zamiennych
  • znajomość zagadnień i uwarunkowań prawnych prowadzenia ewidencji magazynowej
  • wysokie umiejętności zarządzania podległym zespołem, umiejętność podejmowania decyzji, motywowania pod kątem realizacji celów strategicznych Spółki oraz skutecznego rozwiązywania napotykanych problemów merytorycznych
  • umiejętność prowadzenia efektywnych, regularnych spotkań wewnątrz-działowych
  • umiejętność budowania współpracy z działami powiązanymi
  • umiejętność i doświadczenie w efektywnej pracy pod presją czasu
  • otwartość na zmiany i adaptacja do tych zmian
  • wykształcenie kierunkowe, preferowane wyższe techniczne branżowe
  • umiejętność pracy na programach magazynowych i MS Excel
  • gotowość do pracy w elastycznym grafiku zadań oraz kilkudniowych podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B
    Mile widziane :

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej i stacji ASO będzie
  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, kreatywną pracę w ambitnym zespole, wyzwania zawodowe i udział w wielu ciekawych projektach nastawionych na systemowe, nowoczesne rozwiązania
  • umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku i bardzo dynamicznym rozwoju w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy proporcjonalny do osiąganych wyników ilościowych i jakościowych,
  • stały rozwój kompetencji menedżerskich i systematyczny system szkoleń Mercedes-Benz podnoszących zawodowe kwalifikacje
  • elastyczne godziny pracy i szeroki pakiet socjalny tj. ubezpieczenie na życie, Medicover, karty Multisport, etc.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane