Duda-Cars to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium. Tytuł Dealera Roku jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Kierownik Myjni

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad jakością i terminowością pracy myjni
  • Utrzymanie najwyższych standardów mycia ręcznego pojazdów klasy premium wg wymogów producenta MB
  • Mycie i sprzątanie pojazdów, drobny auto deatiling
  • Nadzór nad kosztami prowadzenia myjni oraz rozliczanie pracowników
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego
  • Prowadzenie elektronicznego grafiku myjni
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo we wszystkich organizowanych szkoleniach

Oczekujemy od kandydatów:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu myjni lub 3-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z profesjonalnym myciem pojazdów
  • Doświadczenie w auto detailingu będzie dodatkowym atutem
  • Znajomości obsługi urządzeń wyposażenia myjni
  • Dobrej organizacji pracy
  • Samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wysokiej motywacji do pracy
  • Gotowości do pracy zmianowej, system równoważny
  • Prawo jazdy kat.B

OFERUJEMY:

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy do CV dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Duda – Cars SA z siedzibą w Poznaniu  (60-319), ul. Ptasia 4,moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych  przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane