Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu,  Lesznie oraz w Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Kierownik Obsługi Klienta Serwisu

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie Działem Obsługi Klienta oraz współpraca przy tworzeniu budżetu serwisu
  • Wdrażanie strategii rozwoju Działu Obsługi Klienta oraz obowiązujących procedur MB
  • Realizacji wyznaczonego planu sprzedażowego dla Serwisu i Akcesoriów
  • Zapewnienie najwyższej  jakości oraz efektywności procesu obsługi Klienta VIP
  • Nadzór nad jakością obsługi Klienta w serwisie
  • Kontrola terminowości realizacji napraw
  • Monitorowanie i raportowanie poziomu wykonania wyznaczonych celów
  • Nadzór nad prawidłowym rozliczaniem nakładów pracy i materiałów działu
  • Współpraca przy tworzeniu rabatów dla stałych klientów firmy
  • Uczestnictwo w procesie kalkulacji cen
  • Przeprowadzanie niezbędnych badań dotyczących zakresu obsługi klienta
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo we wszystkich organizowanych szkoleniach

Oczekujemy od kandydatów:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem w branży motoryzacyjnej
  • Wiedzy technicznej, umożliwiającej swobodne zarządzanie procesem naprawy i wycen napraw pojazdów marki premium
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania relacji z Klientami
  • Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
  • Wysokiej kultury osobistej i silnej motywacji do pracy,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Obsługi pakietu Office

Co oferujemy:

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy  do CV dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Duda – Cars SA z siedzibą w Poznaniu  (60-319), ul. Ptasia 4,moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych  przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane