Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Golęczewie, Wrocławiu i Lesznie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania na stanowisku:

  • obsługa grupy Spółek z branży: motoryzacyjnej, TLS oraz nieruchomościowej;
  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów;
  • księgowanie i poprawne ujmowanie w okresach sprawozdawczych importu towarów i usług;
  • tworzenie oraz uzgadnianie rejestrów VAT/JPK;
  • prowadzenie ewidencji zdarzeń księgowych i uzgadnianie z kontami księgi głównej;
  • uzgadnianie i weryfikacja sald kont rozrachunkowych w okresach miesięcznych;
  • fakturowanie, kontrola płatności i wprowadzanie zleceń przelewów złotowych i walutowych;
  • rozliczanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, kart płatniczych (złotowych i walutowych);
  • rozliczenia międzyokresowe kosztów;
  • przygotowywanie analiz i raportów;
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych i związane z tym księgowania;
  • współudział w rozliczaniu podatków (VAT, CIT);
  • współudział w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych;
  • bieżąca współpraca z pracownikami firm z grupy oraz z Klientami;

Nasze oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowym;
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności ustawy o podatku od towarów i usług, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o rachunkowości;
  • dobra znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programu EXCEL;
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • samodzielność;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane