#oneteam #onecompany.

Stanowiska:

Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku amochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Golęczewie, Wrocławiu i Lesznie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania na stanowisku:

  • bieżąca weryfikacja i księgowanie dokumentów;
  • tworzenie oraz uzgadnianie rejestrów VAT
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie z kontami księgi głównej
  • uzgadnianie i weryfikacja sald rozrachunków z tytułu należności i zobowiązań,
  • fakturowanie, kontrola płatności i wprowadzanie zleceń przelewu;
  • przygotowywanie analiz i raportów
  • współpraca przy rozliczaniu podatków (VAT, CIT);
  • współpraca przy przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych.

Nasze oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku księgowej;
  • praktyczna znajomość przepisów prawa podatkowego, w szczególności ustawy o podatku od towarów i usług;
  • doświadczenie w branży transportowo-spedycyjnej
  • znajomość programu Symfonia;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programu EXCEL;
  • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;
  • samodzielność

Oferujemy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Proszę do CV dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Duda – Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4,moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane