Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoim oddziale w Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią unikalnego w skali polski działu Legends zajmującego się pojazdami klasycznymi oraz youngtimerami marki Mercedes-Benz wyślij swoją aplikację.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Golęczewo k. Poznania

Oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku mechanika/elektromechanika samochodowego
  • bardzo dobrej znajomości budowy pojazdów osobowych
  • praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu eksploatacji pojazdów klasycznych
  • bardzo dobrej umiejętności czytania schematów elektrycznych oraz instrukcji serwisowych
  • wykształcenia kierunkowego (technik mechanik, elektryk, elektronik, inżynier itp.)
  • gotowość do działania i nastawienia na osiąganie założonych celów,
  • prawa jazdy kat. B- warunek konieczny
  • zaangażowania, dyspozycyjności i chęci do współpracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • niewątpliwym atutem będzie doświadczenie w pracy w ASO, znajomość platformy Xentry

Zadania na stanowisku:

  • diagnozowanie usterek
  • realizowanie zleceń na kompleksową naprawę pojazdu
  • prowadzenie napraw pojazdów zgodnie z dokumentacją techniczną Mercedes- Benz
  • przestrzeganie procedur i postępowanie zgodnie ze standardami

Oferujemy

  • pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami,
  • wsparcie techniczne i merytoryczne w postaci wiedzy i dokumentacji,
  • kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia z możliwością uzyskania certyfikatu Mercedes-Benz,
  • pracę w stabilnej, a równocześnie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zatrudnienia (podstawa + system premiowy w oparciu o wykonaną pracę)

    Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

    Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

    Proszę do CV dołączyć klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Duda – Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4,moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane