Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie oraz Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.
Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.
Nie ograniczamy się tylko do sprzedaży, pragniemy, aby wszystkie potrzeby klienta spełnione zostały kompleksowo w jednym miejscu.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Mistrz Warsztatu Mechanicznego PC & VAN

Miejsce pracy: Wrocław

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość rynku samochodów osobowych premium oraz pojazdów użytkowych
  • bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów samochodowych (warunek konieczny)
  • biegła umiejętność czytania schematów elektrycznych (CAN) i pneumatycznych pojazdów
  • wymagane czynne prawo jazdy kat.B . Mile widziane C +E i/lub D
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku mistrz/ lider lub kierownik serwisu pojazdów w ASO
  • min. ukończone wykształcenie techniczne (preferowane wykształcenie wyższe inżynierskie)
  • mile widziana wiedza nt. pojazdów grupy PHEV / BEV
  • mile widziana znajomość technicznego języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia uczniów (kurs pedagogiczny) oraz uprawnienia SEP1kV

Główne zadania na stanowisku:

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowania zleceń naprawy pojazdów
  • nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego warsztatu (urządzenia i narzędzia)
  • prowadzenie napraw pojazdów zgodnie ze standardami Duda-Cars i producenta MB/SMART
  • kosztorysowanie napraw (pełny zakres)
  • opracowywanie i raportowanie ustalonych wskaźników, zgodnie ze standaryzacją importera Mercedes-Benz Polska
  • pełnienie nadzoru nad przestrzeganiem obowiązujących procedur w powierzonym obszarze zgodnie z wymogami prawa

Oferujemy:

  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • kreatywną pracę w ambitnym zespole, ambitne wyzwania zawodowe i udział w projektach nastawionych na systemowe, nowoczesne rozwiązania
  • umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku i bardzo dynamicznym rozwoju, w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy proporcjonalny do osiąganych wyników ilościowych i jakościowych,
  • systematyczny system szkoleń Mercedes-Benz podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • szeroki pakiet socjalny

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Prosimy do CV dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda – Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul.Ptasia 4, moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane