Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na polskim rynku samochodowym marek premium, oferuje ciekawą pracę w swoich oddziałach w: Poznaniu, Golęczewie Wrocławiu i Lesznie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji firmowej wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala realizować cele, nieosiągalne dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym, dlatego zatrudnia ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz dołączyć do nas, stać się częścią tworzącej się legendy, wyślij swoją aplikację!

Mistrz Warsztatu Mechanicznego Samochodów Osobowych i Dostawczych

Miejsce pracy: Poznań

OCZEKUJEMY:

  • bardzo dobra znajomość rynku samochodów osobowych premium oraz innych pojazdów użytkowych

  • bardzo dobra wiedza techniczna z zakresu budowy pojazdów samochodowych – warunek konieczny

  • czynne prawo jazdy kat.B -warunek konieczny

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku mistrza, lidera lub kierownika serwisu pojazdów w ASO

    Mile widziane:

  • wiedzę dot. pojazdów grupy PHEV

  • umiejętność posługiwania się technicznym językiem obcym- angielskim lub niemieckim

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowania zleceń naprawy pojazdów

  • nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego warsztatu (urządzenia i narzędzia)

  • prowadzenie napraw pojazdów zgodnie ze standardami Duda-Cars oraz producenta Mercedes-Benz/SMART

  • kosztorysowanie napraw (pełny zakres)

OFERUJEMY:

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Proszę  do CV dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Duda – Cars SA z siedzibą w Poznaniu  (60-319), ul. Ptasia 4,moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych  przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Rekrutacyjny:

    *wszystkie pola są wymagane