Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu, Lesznie oraz Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • W swojej codziennej pracy będziesz odpowiedzialny za kompleksową telefoniczną obsługę klienta marki Mercedes-Benz oraz:
  • Prowadzenie korespondencji z klientem
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi klienta
  • Wspieranie klientów na każdym etapie obsługi
  • Analiza potrzeb klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów – akcje marketingowe
  • Ścisła współpraca z działami handlowymi i serwisowymi

Oczekujemy od kandydatów:

  • Doskonałej umiejętności komunikacyjnej
  • Poprawnej dykcji
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Orientacji na potrzeby klienta
  • Empatii oraz cierpliwości
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane