Duda Logistics to marka wywodząca się i czerpiąca z wieloletnich doświadczeń zarówno lidera sieci Mercedes-Benz Polska, firmy Duda-Cars S.A, oraz koncernu PKM Duda S.A.
Dzięki rozległej sieci kontaktów, przewoźników, flocie własnej oraz zewnętrznej, a także najwyższym standardom i wdrożonym rozwiązaniom technicznym, oferujemy profesjonalne usługi transportowe i logistyczne na terenie kraju oraz całej Europy. Dysponujemy także flotą własnych autolawet, w tym najnowocześniejszym w Polsce zamkniętym autotransporterem, realizując przewozy samochodów na terenie Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy doświadczonych, rzetelnych oraz otwartych na wyzwania osób, dla których podobnie jak dla nas, praca to pasja.

Obecnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Sieci Transportu Międzynarodowego

Miejsce pracy: Poznań

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży usług spedycji miedzynarodowej,
  • Znajomość procesów operacyjnych oraz dokumentacji transportowej,
  • Znajomość rynku oraz operatorów branży,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego(minimum poziom B2),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zdolności komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne,
  • Systematyczność i samodzielność w działaniu,
  • Wysoka kultura osobista.

Twoje zadania:

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie zleceń spedycyjnych,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Budowanie trwałych relacji z Klientem,
  • Współpraca z Podwykonawcami

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przejrzysty system premiowy dostosowany do wykonywanej pracy,
  • Niezbędne narzędzia (telefon, laptop, samochód służbowy)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz możliwość współpracy z Klientami światowej skali,
  • Atrakcyjny system benefitów min: pakiet Multisport, opiekę medyczną, dobrowolne ubezpieczenie grupowe.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Zapewniamy poufność i wysoki standard procesu rekrutacyjnego.

Dowiedz się więcej o pracodawcy: www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Proszę do CV dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie, przez Duda – Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4,moich dodatkowych danych osobowych niewymaganych przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa, zawartych w przedmiotowym formularzu w celach rekrutacyjnych.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane