Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu,  Lesznie oraz Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Obecnie  poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik Myjni

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków:

  • Ręczne czyszczenie samochodów po naprawie serwisowej,
  • Pranie tapicerki, odkurzanie wnętrz i czyszczeniu kokpitów samochodów,
  • Przygotowanie nowych samochodów do wydania klientowi.

Oczekujemy od kandydatów:

  • nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • umiejętności szybkiego uczenia się,
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wysokiej motywacji do rozwoju i pracy,
  • sumienności, staranności i dbałości o powierzone mienie,
  • prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Kompleksowe wdrożenie oraz szkolenia
  • Pracę w zespole, w którym rozwój i pasja są nie tylko słowami
  • Karta Multisport
  • Pakiety opieki medycznej Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wyjazdy integracyjne
  • Strój służbowy

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane