Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu,  Lesznie oraz w Golęczewie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja.

Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Specjalista ds. Gwarancji
Miejsce pracy:
Duda-Cars Mercedes-Benz
ul. Ptasia 4
60-319 Poznań
Poznań
umowa o pracę
Specjalista
rekrutacja zdalna
31.10.2022
pełny etat
Twój zakres obowiązków:
  • Weryfikacja zgłoszeń gwarancyjnych według wytycznych producenta
  • Wysoka staranność, dokładność, szczegółowość opisu wniosku do producenta oraz jakość rozliczania wniosków gwarancyjnych zgodnie z wytycznymi producenta
  • Wspieranie doradców serwisowych i pracowników warsztatu w przygotowywaniu prawidłowych zgłoszeń reklamacyjnych
  • Weryfikacja uznań gwarancyjnych
  • Współpraca z pozostałymi komórkami Duda-Cars
Oczekujemy od kandydatów:
  • Chęć do pracy z dużą ilością danych i dokumentów
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość budowy samochodów, chęć doszkalania się w tym zakresie
  • Doświadczenie w pracy w serwisie samochodowym
  • Dokładność, drobiazgowość, umiejętność wychwycenia szczegółów
  • Sumienność i skrupulatność
  • Perspektywiczne myślenie, nastawienie na zapobieganie, ocenę stanu aktualnego i przewidywanie efektów, kreatywność
  • Dobra organizacji pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe
  • Pracę u lidera marki Premium gwarantującego rozwój
  • Kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w narzędzia najwyższej klasy
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań
  • Benefity
  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym zespole
  • Przyjazne, otwarte na nowe rozwiązania środowisko biznesowe
  • Zawsze możesz liczyć na pomoc koleżanek i kolegów!
Benefity:
Dogodny dojazd komunikacją miejską
Wsparcie we wdrożeniu do pracy
Parking dla pracowników
Program rekomendacji pracowników
Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Spotkania integracyjne