Duda-Cars to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium. Tytuł Dealera Roku jest wypadkową realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych.
Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoją aplikację.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • Samodzielne sporządzanie list płac i naliczanie wynagrodzeń
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi (m.in. ZUS, GUS, US, PFRON)
  • Sporządzanie deklaracji miesięcznych i rocznych
  • Obsługa pracowników w zakresie prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
  • Dbałość o poprawność dokumentacji kadrowej i płacowej
  • Rozliczanie zajęć komorniczych i prowadzenie korespondencji w tym zakresie
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemach związanych z obsługą pracowników
  • Sporządzanie umów, aneksów, zaświadczeń oraz innych dokumentów związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
  • Obsługa systemu Płatnik, PFRON, PPK
  • Bieżące monitorowanie zmian w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń oraz podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Współpraca z działem księgowości w zakresie uzgadniania kont płacowych

Oczekujemy od kandydatów:

  • Min. 5-letnie doświadczenie na adekwatnym stanowisku pracy
  • Bardzo dobrą znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • Bardzo dobra znajomość systemu kadrowo-płacowego Symfonia – warunek konieczny
  • Umiejętność komunikacji i współpracy
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętności organizacyjne i efektywne planowanie pracy
  • Znajomość pakietu MS Office

Co oferujemy:

Dowiedz się więcej o pracodawcy : www.duda-cars.mercedes-benz.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Rekrutacyjny:

*wszystkie pola są wymagane